Baza lokalnych przedsiębiorców

Baza lokalnych przedsiębiorców

MasterBrain Agata Jakubik

ul. Sportowa 57,
97-410 Kleszczów
Telefon: 694 585 696
https://masterbrain.business.site/

To profesjonalny gabinet terapii oraz rozwoju osobistego, prowadzący zajęcia metodą EEG Biofeedback (inaczej Neurofeedback).
Chcesz szybciej przyswajać informacje?
Zwiększyć spostrzegawczość, bystrość i kreatywność umysłu?
Szukasz wyciszenia, a może skupienia i koncentracji? Dzięki EEG Biofeedback poprawisz wyniki w szkole, pracy oraz w sporcie. EEG Biofeedback to informacja zwrotna nt. pracy mózgu w różnych warunkach. Precyzyjnie interpretowane wyniki pozwalają osobie trenującej nauczyć się korzystać z potencjału swojego umysłu i świadomie go kontrolować. Chcesz faktycznie poprawić komfort życia swoich najbliższych i własny? Nie znam lepszego sposobu niż EEG Biofeedback.

Serdecznie zapraszam, Agata Jakubik

Epicom Sp. z o.o.

Bogumiłów
ul. Ekologiczna 8
97-410 Kleszczów
Telefon: +48 44 744 16 44

Polski producent wyrobów higienicznych. Firma Epicom Sp. z o. o. zajmuje się produkcja i zaopatrywaniem swoich Klientów, głównie Sieci Handlowych, w artykuły higieniczne - papiery toaletowe i ręczniki papierowe. Dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz zastosowaniu nowych rozwiązań w procesach produkcji, oferujemy pełną gamę produktów, skierowaną głównie w kierunku marek własnych Sieci Handlowych. W swojej ofercie posiadamy produkty 100 % celulozy, mieszanki oraz papiery i ręczniki makulaturowe, pakowane w dowolny sposób. Możemy zaoferować zarówno produkty barwione, zapachowe, jak i produkty standardowe, białe, w wariantach od 1 do 4 warstw.

Strefy Przemysłowe

Facebook