24.03.2020

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

W załączeniu  przesyłamy Państwu pomocne informację do wykorzystania w obecnej sytuacji kryzysowej, przygotowane przez Kancelarię Prawna świadczącą stałą obsługą prawną w Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów.

18.03.2020

Zamknięcie biura – kontakt e-mailowy lub telefoniczny

W związku z  sytuacją epidemiologiczną mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów zostaje zamknięta.Fundacja pracuje zdalnie.


Prosimy o kontakt telefoniczny

 

👉 Sekretariat tel. 601-098-973

👉 Pożyczki JEREMIE  531-409-577

lub elektroniczny

👉  fundacja@kleszczow.pl

16.03.2020

WARSZTATY Z PROGRAMOWANA

W związku z działaniami profilaktycznymi, które mają zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa warsztaty z programowania zostają zawieszone do odwołania.

15.03.2020

KOMUNIKAT !!!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i w trosce o zdrowie nas wszystkich prosimy o ograniczenie wizyt osobistych w Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów do niezbędnego minimum.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:
👉 Sekretariat – 44 731 31 33
👉 Dofinansowania do kursów,szkoleń - 44 731 46 36
👉 Obsługa inwestorów - 44 731 46 34
👉 Księgowość - 44 731 46 35

08.03.2020

                                        Najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności,

            uśmiechu na twarzy każdego dnia oraz spełnienia wszystkich, nawet najbardziej skrytych

                                                                                   marzeń,

                                                                       z okazji Dnia Kobiet

                                                                                  życzy

                                                                  męska część Zarządu FRGK

 

02.03.2020

REKRUTACJA PRZEDŁUŻONA DO 31.03.2020 R.

Kobzarenko Sp. z o.o. Zakład produkcji maszyn rolniczych w Żłobnicy. Producent nr. 1 przyczep do traktorów na Ukrainie, posiadający najnowocześniejsze stanowiska do cięcia, gięcia, toczenia, frezowania i termicznej obróbki metalu poszukuje kandydatów na następujące stanowiska administracyjne i produkcyjne

 

19.02.2020

KONKURS DLA FIRM PRZEDŁUŻONY

Tegoroczna, 13. już edycja konkursu dla przedsiębiorców „Firma na medal” nadal trwa. Kapituła konkursu, której przewodniczy Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, zdecydowała o przedłużeniu terminu zgłoszeń. Do 28 lutego firmy mogą przesyłać formularze konkursowe do bełchatowskiego starostwa. Zwycięzców poznamy w kwietniu.

 

Przedsiębiorca sam decyduje, w której z czterech kategorii zgłasza swoją firmę. Zasadniczo kategorie rozróżniają liczbę pracowników firmy i czas jej funkcjonowania. Nie ma to natomiast znaczenia w kategorii firmy rodzinnej. Przedsiębiorcy opisują swoją działalność, w tym sukcesy i inwestycje. Mogą pochwalić się m.in. pozyskanymi funduszami z zewnątrz i innowacjami. Przedstawione w formularzach informacje są tylko do wiadomości kapituły konkursu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Uczestnicy konkursu „Firma na medal” wezmą udział w gali laureatów podczas V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego 23 i 24 kwietnia br., a zwycięzcy otrzymają prawo do posługiwania się tytułem w celach marketingowych i promocyjnych. Swoją działalność będą mogli także zaprezentować nieodpłatnie w biuletynie samorządowym powiatu „Echo”.

10.02.2020

KOBZARENKO SP. Z O.O. - OFERTY PRACY

Kobzarenko Sp. z o.o. Zakład produkcji maszyn rolniczych w Żłobnicy. Producent nr. 1 przyczep do traktorów na Ukrainie, posiadający najnowocześniejsze stanowiska do cięcia, gięcia, toczenia, frezowania i termicznej obróbki metalu poszukuje kandydatów na następujące stanowiska administracyjne oraz produkcyjne.

 

 

06.02.2020

SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI

W dniu 24 stycznia br. po raz kolejny odbyło się uroczyste spotkanie z Przedsiębiorcami, w którym uczestniczyli zarówno Ci najmniejsi lokalni przedsiębiorcy, średni, jak i najwięksi ze stref przemysłowych. Wójt Gminy Kleszczów witając przedsiębiorców podkreślił, jak ważną rolę pełnią oni w rozwoju gospodarczym gminy oraz przedstawił zakres najważniejszych inwestycji, jakie są realizowane w gminie. Prezes Zarządu Fundacji natomiast, mając na uwadze zapisy Długookresowej Strategii Rozwoju Gminy Kleszczów w swoim wystąpieniu zaprosiła wszystkich przedsiębiorców do współpracy i współdziałania z Fundacją w obszarze promocji gminy oraz w sferze społecznej. Ponadto Przedsiębiorcy mieli możliwość wysłuchania wykładu Pana Krystiana Łatka pt. „Zmiany podatku od towaru i usług w 2020 roku”. Po części oficjalnej spotkanie uatrakcyjnił występ  kabaretowy w wykonaniu  Mikołaja Cieślaka i Rafała Zbiecia z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

28.01.2020

DOFINANSOWANIE DOSKONALENIA JĘZYKOWEGO