27.09.2017

II FORUM GOSPODARCZE W KLESZCZOWIE

W Kleszczowie 23 września po raz drugi odbyło się Forum Gospodarcze w Kleszczowie.

Przybyli goście podczas tegorocznego wydarzenia uczestniczyli w kilku panelach tematycznych, dotyczących m.in. elektromobilności, rozwoju przemysłu, działalności rolniczej i pozarolniczej, a także optymalnego zatrudniania pracowników.

W trakcie Forum odbyła się również konferencja z przedstawicielami lokalnych mediów, w której uczestniczyli samorządowcy, naukowcy, parlamentarzyści.

Po raz pierwszy podczas Forum odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ‘’Kamienie milowe gospodarności’’, mającego na celu nagradzanie przykładów osób, firm i instytucji, które potrafią działać w sposób nieprzeciętnie gospodarny. Dyrektor Łódzkiego Oddziału Regionalnego ARiMR Paweł Jegier wraz z dyrektorem Oddziału Regionalnego KRUS w Łodzi Tomaszem Nowickim oraz Przewodniczącym Rady Gminy Kleszczów Michałem Michałkiem wręczyli statuetkę ”Kamień milowy gospodarności’’ w kategorii gospodarstwo rolne.

Podczas trwania spotkań i prelekcji, na swoich stoiskach cały czas do dyspozycji przybyłych gości pozostawali pracownicy poszczególnych firm i instytucji.